Twoj portal o Pielęgnacji ciała, twarzy oraz włosów

Pielęgnacja

Od bardzo dawna kobiety zawsze pragnęły być piękne i młode. Nie bez przyczyny - dzięki temu wzbudzają podziw oraz porządanie wśród płci przeciwnej, są bardziej pewne siebie, co pozwala im odnieść większy sukces. Dlatego też, tak ważna jest pielęgnacja naszego ciała. W naszym serwisie pragniemy pomóc kobietom poczuć się zawsze pięknie! Śledząc nasze wskazówki i rady będziesz mogła przez długi czas cieszyć się młodym wyglądem, cieszyć się niesamowicie gładką i jędrną skórą. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Jonoforeza w kosmetyce, wskazania

Zobacz także: strona www,

Jonoforeza jest to zabieg elektroleczniczy, podczas którego wykorzystuje się działanie prądu stałego (galwanicznego) do wprowadzenia w głąb skóry specjalnych substancji czynnych w postaci leków. Ilośc dostarczanych substancji zależy nie tylko od czasu trwania zabiegu, ale również od natężenia prądu oraz wielkość elektrody. Do zabiegu jonoforezy najczęściej stosowane są roztwory wodne, np. preparaty w ampułkach, w których rozpuszczone są substancje czynne zdalne do jonizacji.

Jonoforeza - Wskazania

Jonoforeza - Przeciwwskazania

Czas pierwszego zabiegu jonoforezy wynosi około 10 minut, drugiego zaś 15 minut. Kolejne zabiegi mogą trwać około 15-20 minut. W celu uzyskania jak najlepszego efektu, zabiegi należy przeprowadzać codziennie lub co dwa dni w serii 10-20.